Доброводівський районний комунальний технічний ліцей імені Олександра Смакули

НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНІ ЗДОБУТКИ

Учні ліцею є учасниками районних, обласних та Всеукраїнських олімпіад з основ наук.

На базі ліцею працює відділення Малої академії наук України (секції: математики – 2, інформатики – 1, фізики і астрономії – 1, біології -2, історії – 2, українська мова – 1, народна творчість - 1). В МАН навчаються діти з ліцею та з навколишніх шкіл освітнього округу.

РЕЗУЛЬТАТИ:
2010 рік – ІІ місце з математики (11 клас) в області,
ІІ місце з біології (9 клас) в області,
ІІІ місце з інформатики (11 клас) в області,
ІІІ місце з математики (11 клас)
на Всеукраїнському захисті науково-дослідницьких робіт,
4 призові місця на обласному етапі захисту науково-дослідницьких робіт.
2011 рік – 12 призерів І етапу конкурсу-захисту науково дослідницьких робіт МАН України
(математика -2, фізика-2, біологія-4, інформатика-2, народознавство-1, краєзнавство-1);
6 років підряд учні ліцею виграють Всеукраїнський конкурс «Єднаймося, брати мої».

Учні ліцею систематичні учасники конкурсів наукових робіт системи «INTEL» (математика, енергетика, біологія, комп‘ютерні науки: Оверко В., Ружило О., Герасимчук Н.,Поліщук В.)

Щороку на базі ліцею працюють підготовчі курси від ТНТУ
Протягом всього періоду існування ліцею дирекція значну увагу приділяє питанню роботи з обдарованими дітьми, з цією метою долучаються до керівництва як вчителі ліцею, так і викладачі ТДТУ, батьки. Робота учня Оверка В., нині студента ДДУЗТ (керівник Смакула П.М.) по темі «Проект міні-гідроелектростанції з використанням гідроресурсів місцевого ставка» була відзначена дипломом на Всеукраїнському конкурсі робіт винахідників та раціоналізаторів (секція «Охорона навколишнього середовища»); робота Рудник М., нині студентки ТНПУ (керівник Українець Н.П.) отримала диплом в галузі історії, тема «Голодомор 32-33 років». Учень 10 класу Поталіцин П. керівник учнівської виробничої бригади «Колос» був учасником Всеукраїнського зльоту членів виробничих бригад, де представляв роботу юних картоплеводів ліцею на базі ТОВ «Агро-Дар МКФ» с. Зарубинці (керівник Могильський В.Б.). Учні вчительки української мови та літератури Назар М.І. протягом трьох років (2006, 2007, 2008) були переможцями Всеукраїнського конкурсу (в галузі літератури) «Єднаймося, брати мої» Рибачок О., Рибачок Н. та Кутень Г.